Welkom in de Brabantse Kempen
Gelegen ten zuiden van Eindhoven, op de grens van Nederland en België ligt een gebied wat voor 30% bestaat uit bos en ander natuurgebied. Zo vind je landgoederen met weidse heidevelden, stuifduin, prachtige vergezichten, mastbossen en haast ongerepte watergebieden met unieke watervogels.

Belgische speciaalbieren, abdijen en Vlaamse frieten
Ons bourgondisch stukje Brabant heet De Kempen en ligt op de grens met België. Ideaal om eens de grens over te steken voor een Belgisch speciaalbiertje en Vlaamse frieten. Vergeet ook niet onze Brabantse worstenbroodjes, uitsmijters en Kempisch likeurtje.
Restaurants en terrassen in de Kempen
- Restaurant en wijnbar Divino in Hapert www.divino-hapert.nl
- Liberty Foodbar in Bladel www.liberty-foodbar.nl
- Restaurant de Keizer in Eersel www.dekeizereersel.nl
- Brabantse gezelligheid ten top bij www.inhetwildezwijn.nl
Actief in de Kempen
- Touren in een Tuk Tuk bij www.eetcafededonk.nl/tuktuk-verhuur/
- Ontdek de Kempen vanaf het water bij www.rofra.nl/kanoverhuur-valkenswaard/
- Ritje langs de terrassen op een fiets of tandem bij www.fietsverhuurbrabant.nl
Workshops
- Workshop Brabantse Worstenbroodjes maken worstenbrood workshops - Het lekkerste museum van de kempen bakkerijmuseum (bakkerij-museum.nl)
- Workshop Chocolade Ellen Schippers | Ambachtelijke Chocolade (ambachtelijke-chocolade.com)
Op locatie
- De leukste interactieve quizen www.quiz-tivity.nl
Wandelingen, picknicken & terras
Wandelroute De Pals (Hondenlos) 2km & Heidewandeling 6,2km
Kleur: Groen & Rood
Startpunt: De Pals, Bladel
Extra: Het startpunt is op ca. 1,5 km van Hofstede Landduin gelegen
Tip! Er is een weide met picknicktafels
Wandelroute Cartierheide 7km
Kleur: Paars
Startpunt: Parkeerplaats Postelseweg, Eersel
Extra: Dit is een van de mooiste routes van de omgeving
Tip! Combineer een wandeling met een bezoek aan www.dekeizereersel.nl
Wandelroute Hapert (direct vanaf Het Buitenhuys) 5km
https://www.visitreuseldemierden.nl/nl/te-doen/routes/384765161/ommetje-hapert-5-km
Landal ’t Vennenbos
Op loop- en fietsafstand van Hofstede Landduin ligt Landal ‘t Vennenbos. Dit park is dé plek voor kinderen met o.a. een Subtropisch Waterparadijs, bowlingbanen, indoorspeelparadijs, midgetgolfbanen, speeltuinen, kinderboerderij, trekvlot, waterfietsen en een heuse doolhof met uitkijktoren. Dit park is voor iedereen toegankelijk. Voor meer informatie en het reserveren van zwemkaartjes kunt u contact opnemen met de receptie van Landal ’t Vennenbos.
Stedentrip
Eindhoven ligt op 15 minuten rijden met de auto en is echt de moeite voor een bezoek waard. Het creatief en cultureel hart van Eindhoven Strijp-S en de bruisende binnenstad staan bol van leuke musea, winkels, horeca en attracties om te bezoeken. Daarnaast zijn ook Antwerpen, 's Hertogenbosch, Tilburg en Maastricht goed bereikbaar vanaf Hapert.